Avast Antivirus - Android için Mobil Güvenlik ve Virüs Temizleyici

Avast, masaüstü antivirüs yazılımları söz konusu olduğunda sıradan bir isim haline geldi. Artık akıllı telefonunuzda veya tabletinizde aynı ücretsiz, yüksek kaliteli güvenliğe sahip olabilirsiniz. Avast Mobile Security sizi tehlikeli uygulamalardan koruyabilir, izinleri hakkında size bilgi verebilir ve hatta kayıp telefonunuzu bulmanıza yardımcı olabilir. Android için en iyi antivirüs paketidir.


Avast Mobile Security'nin en büyük avantajı, çalışırken virüslere karşı gerçek zamanlı korumadır. Ayrıca, herhangi bir uygulamayı indirdikten hemen sonra, virüs veya istilacı izinleri arayarak tarayabilir. Tüm bu özelliklerin bulunması inanılmaz derecede kolaydır çünkü etrafındaki en kullanıcı dostu arayüzlerden birine sahiptir. Telefonunuzdan uzaktaki istenmeyen aramaları bile filtreleyebilir veya kaybederseniz gadget'ınızı bulmanıza yardımcı olabilir.Bu uygulama, bir nedenden ötürü Android'de bulunan en popüler uygulamalardan birine aittir. Avast Mobile Security, adından beklediğiniz tüm özellikleri ve performansı size sunar. Uygulamanın çalışması için kayıt gerektirmemesi güzel olurdu, ancak çok fazla bir aksilik sayılmaz. Uygulama bir düzine uygulamanın işlevselliğini tek bir harika pakette birleştirdiğinde nasıl olabilir?

Sistem Gereksinimleri

İŞLETİM SİSTEMLERİ

İşletim sistemleriAndroid
Ek gereksinimlerAndroid 5.0 ve sonraki sürümleri gerektirir

Geliştiricinin Açıklaması


Android için dünyanın en güvenilir ücretsiz antivirüs uygulaması olan Avast Mobile Security ile virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı koruma sağlayın.

Casus yazılım veya reklam yazılımı bulaşmış uygulamalar cihazınıza indirildiğinde uyarılar alarak gizliliğinizi koruyun. Cihazınızı e-postalardan, telefon aramalarından, virüslü web sitelerinden veya SMS mesajlarından gelen kimlik avı saldırılarına karşı koruyun. Çevrimiçi gezinmenizi gizli ve güvenli tutmak ve ayrıca yurtdışına seyahat ederken en sevdiğiniz ücretli yayın hizmetlerine erişmek için VPN'i açın.

100 milyondan fazla yüklemeyle Avast Mobile Security & Antivirus, antivirüs korumasından çok daha fazlasını sağlar. Diğer özellikler şunları içerir: - Antivirüs Motoru - Uygulama Kilidi - Çağrı Engelleyici - Hırsızlığa Karşı Koruma - Fotoğraf Kasası - VPN (sanal özel ağ) - Güç Tasarrufu - Gizlilik İzinleri - Güvenlik Duvarı (yalnızca köklü Android için) - RAM Boost - Önemsiz Temizleyici - Web Kalkanı - Wi-Fi Güvenliği - Uygulama Öngörüleri - Virüs Temizleyici - Wi-Fi Hız Testi.